| XatomisX a întrebat:

Eu joc fotbal si fac foarte mult sport ce sa fac sa nu mai transpir asa laughing am pleata si imi transpira rau de tot bretonu laughing si e fleasca ce as putea face? sa nu mai transpire asa ce sa pun pe cap merci sa nu ziceit sa ma tund laughing ca nu e o solutie

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Ok ok daca nu vrei sa te tunzi iti recomand sa iti speli bine parul cu un sampon gen head&shoulders sau garnier... Parerea mea e ca nu ar trebui sa iti lasi breton acum cand e cald pentru ca nu il poti suporta, te jeneaza, transpiri si in felul asta mai apar si bubite/ cosuri etc. Oricum multa baftawinking totusi imi place cum arata baietii cu breton deci no comment laughing

| XatomisX explică (pentru AnonimaOk):

Mi-am cumparat asta :)) http://www.lenuagedesfilles.com/......gyness.jpg si vad ca e foarte buna e tin pe frunte :)) arat ca sportivii din anii 70 80=))

2 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Lol laughing)) bine ca ai rezolvat