| anonim_4396 a întrebat:

Eu jov sa-mp pe serverul B-zone RPG (0.3c) si vreau sa stiu daca exista vreun hack pentru bani

Răspuns Câştigător
| HoldMyHand a răspuns:

Salut, si eu joc acolo. Da, exista, dar esti Banat(ti se baneaza contul). Inca nu s-a facut cod pentru versiunea 0. 3c si daca s-a facut.Nu merge.Nu incerca asa ceva.

2 răspunsuri:
| roby_3489 a răspuns:

193.84.64.122:6666 este mai tare ca b-zone are mai multe lucruri faine!

| mane94 a răspuns:

193.84.64.109:7777 intrati pe serveru asta este cel mai bestial server mai fain decat b zone pe bzone costa masina pers cea mai ieftina 40mil si pe asta costa 400k sultan si faci bani repede ma astept admini sunt te trebuie