| vasileelena a întrebat:

Eu ma numesc elena imi place foarte tare de un baiat Vasile noi invatam intr-o scoala dar el este mai mare decit mine cu 3 ani...
Mie imi place foarte tare de el da lui de mine nu stiu dacai place. Intre noi a fost un sarut datorita caruia eu si m-am indragostit in el. Si as vrea ca voi sa ma ajutati simi dati sfaturi cum sal intorc inapoi. astept rvspunsurile voastre

1 răspuns:
| alexandra_6108 a răspuns:

In preajma lui filtreaza dar nu mult, da-i doar de banuit ca-l placi, iar daca vine sa te intrebe ceva vb cu el dar fi putin indiferenta, testeaza-l sa vezi cum reactioneaza daca te vede in preajma altor baieti [ filtreaza si cu altii, pentru ca daca te vede disperata dupa el [ indragostita] nu o sa mai fie interesat, pentru ca stie ca te poate avea oricand], iar daca vrei sa-l saruti [ mori sa o faci si nu sti cum pentru ca nu vrei sa te creada sarita dupa fix] simplu afara bate putin vantul? daca da super atunci cand esti in preajma lui [ singuri] prefate ca ti-a intrat ceva in ochii si roaga-l sa te ajute sa ti scotii gunoaia din ochii, cand este suficient de aproape de tine saruta-l dupa vei spune ca a fost un impuls, crede-ma ca functioneaza intodeauna, plus asa vei vedea cum reactioneaza iar daca continua sarutul este mai mult decat indragostit de tine, bafta