| xD_7547 a întrebat:

Eu ma numesc Nicoleta! Am 12 ani si vreau sa imi fac citi mai multi prieteni! cine se intereseaza de mine si vrea sa imi comunice imi scrii-ti pe adresa mea! astept ravasesle voastre! sunt dragutZa! va SimPatIzeZ pe totzI!

2 răspunsuri:
| Aditzu a răspuns:

Multi inainte, sa ne vedem cu bine peste 114 ani, la fel cum suntem acum tongue

| Cloudless a răspuns:

... daca ai 12 ani tias recomanda sa nu iti faci prieteni pe internet, cautai pe cei care ii poti vedea si cunoaste cat de cat. Nu o considera o insulta asupra varstei ci doar o atentionare cu privire la necunoscut. O masura luata de dinainte na omorat pe nimeni, in schimb neatentia a facut-o de multe ori.