| JustLauren a întrebat:

Eu mi-am pus pasta de dinti pe cosuri...
si stiu ca mi se usca pielea...
ce pot face ca sa nu mi se uste pielea de la pasta de dinti?

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Te sfătuiesc să renunţi la chestia asta. Mergi la dermatolog, crede-mă că e ceva perfect normal şi îţi dă un tratament potrivit pentru tine. Dacă nu mergi la farmacie şi cere zineryt! Este foarte bun şi efectele deşi nu apar imediat se văd!

| OanaG a răspuns:

Inlocuieste pasta de dinti cu zeama de lamaiehappy

| imiplacemov a răspuns:

Iti poti cumpara o solutie pentru cosuri si scapi de pasta de dinti

| laurentiu a răspuns:

Nu ai cum sa nu se usuce fata de la pasta de dinti, decat daca iti dai cu ulei si dupa cu pasta laughing
dar daca ai tenul uscat nu iti mai da, incearca sapun cu sulf 2 saptamana si o sa vezi diferenta
bafta!

| laurentiu a răspuns:

Zeama de lamaie nu tias sfatui
iti lasa fata foarte uscata si te ustura, si e tare neplacut