| DenisaDeny13 a întrebat:

Eu nu inteleg de ce toate vedetele acum se drogheaza si sunt emo! cam asa s-a intamplat la toate dar nu le cred chiar nebune sa-si taie venele intentionat, existe un motiv dar nu stiu care! iar la drogat e cler sunt celebre si cred ca daca se drogheaza is perfecte!

2 răspunsuri:
| Doo a răspuns:

In primul rand, emo este un stil de muzicawinking in al doilea rand, nu cred ca e ceva neinregula sa te imbraci in stilul "emo".In al treilea rand:E problema lore ce fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e vorba de asta. Sa fi vedeta e mult mai greu si solicitant decat pare. Majoritatea oamenilor nu fac fata la atat stres, la necesitatea constanta de a fi perfect. Presa speculeaza mult si distruge reputatia vedetelor, dar sa nu crezi ca ele trec asa usor peste asta. Au mii de probleme din cauza multor lucruri carora noi nu le dam importanta. E greu, iar oamenii fiind slabi cedeaza in fata drogurilor care ii fac sa uite macar pentru cateva ore de stresul si problemele care ii inconjoara.