| pinkalex_2204 a întrebat:

Eu pana la urma cred ca innebunesc.deci.2 prietene de ale mele desi nu le pot numi asa... una a pus la status ceva gen. Mi. e mila de tine pe bune...chestia asta e pentru prietenul meu de cre ele nu stiu ca ne.am impacat, iar cealalta a sps. da asa e cum a fost si cum a ajuns din cauza unei.pana la urma ce i.am facut din moment ce eu ma inteleg bine cu el.si asta nu e tot una dintre ele a vb cu el(prietenul meu) si incepuse sa ma injure(ea). la urma urmei eu nu le.am vb pe la spate asa ca macar bunul simt asta sa il aibe.nu le.am spus nimic pentru ca m. a rugat prietenul meu sa nu o fac, dar simt ca innebunesc. Ajutor!

Răspuns Câştigător
| MistiqueAngeL a răspuns:

Lasa-le sa vorbeasca. Pana la urma o sa renute. Sa nu le dai satisfactie despartindu-te de el. Daca iti erau cu adevarat prietene nu faceau asta. Asa ca lasa-le in pace si nu vor mai vorbi aiureli