| FeelTheLove a întrebat:

Eu si cu parintii mei am vrea sa mergem Vineri si Sambata la munte, la Prahova dar pe internet scrie ca e posibil sa ploua, etc.
Noi am vrea sa mergem pentru schiuri, snowboard, sanie, etc.
Intrebarea mea este: se pot face aceste lucruri?
As vrea sa raspunda cei care stau in prahova sau prin apropriere.
Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Inori a răspuns:

Zapada e cam topita poti sa te uiti si pe site-urile alea care au camere online pe partie

1 răspuns:
| noktambul a răspuns:

Puteti face schi nautic, daca gasiti niste baltzi in panta! laughing