| RaLuCa_7165 a întrebat:

Eu st putin mai rautacioasa si as vrea sa ma schimb sa devin mai draguta, imi puteti si mie spune cum pot deveni draguta mai simpatica dati-mi cateva sfaturi...va rog...multumesc!

4 răspunsuri:
| Monica a răspuns:

Depinde si de anturaj.Cum a spus si '202', incearca sa stai pe langa copii exemplari, buni, 'draguti' cum ti-ai dori si tu sa fi.Ar fi un model pentru tine si cu siguranta te vei schimba [in bine]

| αℓγήα ツ a răspuns:

Pai, depinde si de motivul pentru care vrei sa te schimbi:daca te schimbi ca asa ti s-a spus(ca esti rautacioasa) n-ar trebui s`o faci pentru a-ti demonstra personalitatea pe care`o ai, daca faci tot ce-ti spune lumea nu vei face multe`n viata(parera mea)
daca tu te consideri asa chiar daca lumea nu ti-a spus
ar trebui sa incerci cu animaltele, sunt simpatice si-ti "inmoaie" inima si te vor senzibiliza
apoi cauta o arta care te linisteste:desen, muzica[depinde]:eu fac desene cu starea mea de spirit pentru a nu "face urat"laughing
da`mi add la blue. eyes197
si-ti ai dua sfaturi daca vrei:*
xoxo; x

| 202 a răspuns:

Nu trebuie sa te caracterizezi tu! si nu e vina ta!

cauta. ti un cerc in care sa te adaptezi chiar daca nu vor fi pe gustul tau va trebui sa induri pana cand ceilalti din jurul tau iti vor spune ca te.ai schimbat in bine!

iar acel cerc va trebui sa fie de copii linistiti si buni happy
si nu trebuie sa pui tot ce spune lumea despre tine la inima pentru ca asta te face rautacioasa prntru ca cei diin jurul tau nu te acceptawinking

BAFTA SI AI GRIJA DE TINE! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te porti mai frumos cu verisoara ta in special