| XoXoOriginalChannel a întrebat:

Eu stiu ca menstruatia vin e cand indeplinesti acesti termeni:
sa ai par pubian si la subrat de 2 ani
sa iti apara cosuri
sa ai secretie de 2 ani
cam astea sunt si daca indeplinesti toate conditile ba chiar au trecut 2 ani jumate inseamna ca ai ceva sau ca iti vine (va rog raspundeti va rog trebuie sa-i dau un raspund la o prietena care nu stie ) apropo cat mai repede daca se poate laughing

1 răspuns:
| ღClauuღ a răspuns:

Menstruatia din cate stiu eu nu iti vine dupa termenii care i`ai zis tu, ci atunci cand corpul este destul de dezvoltat si pregatit pentru asa cevahappy deci in concluzie spune`i ca ii va veni cand corpul ei va fi pregatithappy