| kitty_8919 a întrebat:

Eu sunt noua pe aici...care mai sunteti noi? care sunteti de mai mult timp cam de cat timp sunteti?

Răspuns Câştigător
| Moneyandfame a răspuns:

Daca se ia cineva de tine, imi zici mie si ii tin eu la respect.

29 răspunsuri:
| Lary a răspuns:

Sunt pe aici din 30 iuniehappyBine ai venit pe site

| Lary a răspuns:

Sunt pe aici din 30 iuniehappyBine ai venit pe site

| hândel a răspuns:

Noua esti si deja ai facut o victima care-si pune serviciile de protectie in slujba ta. Sau este moneyandfame un cavaler desavarsit care apara domisoarele?hee hee Eu de 2 luni am account-ul asta pe TPU. Bun venit.batting eyelashes

| viki a răspuns:

Eu sunt din 25 iulie.tongue

| Silvia a răspuns:

Eu am o lunabig grin

| alle_1861 a răspuns:

Buna happy, si eu sunt noua pe aici 26 iulie.

| Jonsdottir a răspuns:

Bine ai venit pe site happy eu sunt aici din 24 iunie happy

| Diva a răspuns:

Eu sunt pe TPU din 20 Feb 2009.Bine ai venit pe site

| julliano a răspuns:

Bine ai venit! Poti afla de cand e fiecare utilizator inscris pe TPU dand click pe numele sau si citesti sub avatar. La mine scrie ca ajut oamenii din 15 Iul 2009 happy Deci de acum vreo 2 saptamani sunt. Primii utilizatori s-au inregistrat pe site din 25 noiembrie 2008.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Moneyandfame cat ceri?

| Bishop a răspuns:

Hey! Bun venit. Eu sunt pe site de 6 luni si 2 zilehee hee adica din 28 ianuarie

mlm
| mlm a răspuns:

Bine ai venit in randul nostru, activez pe acest site din 10 februarie.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sunt de mult timp aici si ador site-ul asta happy
Bn ai venit pe TPU!winking

| kikinoname a răspuns:

... bun venit.

| Moneyandfame a răspuns:

@bizzare Nu cer mult, sa fie loc de omenie.

| alinaandrei a răspuns:

Bine ai venit.aici sa stii ca ai prieteni adevarati deoarece nu te cunosc.

| alinaandrei a răspuns:

Bine ai venit.aici sa stii ca ai prieteni adevarati deoarece nu te cunosc.

| alinaandrei a răspuns:

Bine ai venit.aici sa stii ca ai prieteni adevarati deoarece nu te cunosc. mai sunt si persoane rautacioase sau invidioase dar ai de unsde alege

| _FLuTuRashuL_CoLoRath_ a răspuns:

Si eu sunt noua. happy Bine ai venit.winking

| deyu001 a răspuns:

Buna! si eu sunt noua.Am o saptamana de cand sunt pe TPU.happy

| johncena a răspuns:

Eu sunt din 8 iulie.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Bine ai venit pe site, eu sunt aici din 22 martie.

| mariamaya08 a răspuns:

Eu sunt din 25 iulie.

Răspuns utilizator avertizat
| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Eu sunt noua happy

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Bine ai venit!

Eu sunt pe site din data de 29 mai.

| Melly a răspuns:

Si eu sunt noua 21 iuliebig grin

| alle529 a răspuns:

Eu sunt din 21 iulie si imi place aici pe site`u asta sper ca si tu sa te simti la fel de bine!

| crystyna1992 a răspuns:

Buna, si eu sunt noua pe site, 30 iuliehappy