| Spanac a întrebat:

Eu sunt prietena cu toti copiii. Dar cel mai bine ma inteneg cu L, A, A si G. Si o fata care crede ca cea mai buna prietena mea este ea( aici o sa ii spun F ), incearca sa imi fure prietena. Pe L. Eu tot ma bag in conversatie dar F tot o ia pe L de langa mine apoi se intoarce si scoate limba la mine. Asa face si cu A, A si G. Cand vorbesc cu ele ea tot se baga si zice hai cu mine la toaleta hai cu mine sa imi iau ceva de la magazin si ma enerveaza atitudinea ei. X-(
Eu tot incerc sa ma imprietenesc cu alte fete ( I, A, M, T, M, H, S etc. )dar ea tot se baga Chiar daca e fata chiar daca e baiat si se crede cea mai frumoasa din clasa, se crede sefa clasei ( cand eu sunt... vorbesc serios! )In pauza isi desface pletele si se duce langa baieti si baietii ii zic ma*si pr**sto!, Se crede si cine stie ce vedeta de da autografe la toaaaaaata lumea ( cand eu ar trebui sa dau ca am jucat de ogramada de ori in filme dar nimeni nu stie...), si acum o convorbire intre mine si F:
Doamna invatatoare : "-La sfarsitul anului voi faceti serbarea! Eu nu ma bag! Asa am facut cu toate seriile! Deci va descurcati fara mine! big grin

Copiii:"-NOOOOOO!"

Eu in pauza m atentionat-o pe F cand ii obliga pe toti sa o lase sa cante la serbare. :"-F, Nu numai tu esti in clasa asta si cred ca toti copiii trebuie sa faca ceva."

F:"-Dar cine esti tu sefa clasei? ( cand eu eram sefa clasei )

Niste baieti din clasa : "-Dar ia mai du-te in *** ce *** ai f*?

"-Asa e! Ai dreptate H! Mai du-te *** de P*****A! Te lauzi atata cand esti un nimic!"

Atunci F s-a uitat la mine urat si a plecat

Eu zic ca e popa dar ea nu BATMAN BATMAN!

Ce pot sa fac sa revina totul la normal?

DAU FUNDITA!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa nu te mai lauzit atat... asta poti face... sincer