| Bodo12 a întrebat:

Eu sunt roman si m-am mutat in Danemarca si am intalinit o fata Poloneza care s-a mutat si ea in Danemarca... Vorbim amandoi Daneza... dar vreau sa o scot in oras unde as putea sa o scot la o pizza, la un suc, la o plimbare, la un film? unde credeti ca e mai bine?

Răspuns Câştigător
| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Mai o sa te lase, depinde ce film alegilaughing
Dar sunt mai mult ca sigur ca o sa te lasewinking
Succeshappy

2 răspunsuri:
| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Scoate-o la o plimbare, sa puteti vorbi mai mult(sa va cunoasteti mai bine) iar dupa daca relatia merge, la un film, pizza, suc.
Succeswinking

| Bodo12 explică (pentru theboywithanewbrightwonderfulfuture):

Multumesc mult dar conteaza varsta de exemplu la cinematograf? ma lasa daca am mai putin de 18-15 ani?

| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns (pentru Bodo12):

Mai o sa te lase, depinde ce film alegilaughing
Dar sunt mai mult ca sigur ca o sa te lasewinking
Succeshappy