| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt singurul care nu reușește să își găsească o iubita pe seama lui? Pana acum am avut încercări de relații dar toate au eșuat, am dat mai mult de fete care dau doar prin cluburi, si mie îmi place să mă distrez dar nu în club, simt că nu o să găsesc niciodată persoana potrivită, e cel mai nasol sentiment, recent am vb cu o fată, părea cuminte și de genu meu dar până să aflu că merge în club la 15-16 ani, cel mai nasol sentiment

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu nu stiu despre ce club vorbesti tu, fiindac este ILEGAL si INTERZIS sa intri in club sub 18 ani.

Eu spun intai sa o iei cu inceputul, sa-ti faci o prietena, ca iubitele se mananca mai tarziu, dupa 18 ani happy si nu-i nevoei sa mergi prin cluburi, ci sa cauti la scoala ca sunt 200-300 de fete intr-o scoala.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ești singurul. Toți cei care nu reușesc se adună pe TPU și găsesc un motiv exterior. Niciodată nu sunt ei de vină. Tu ai găsit clubul. Mai caută.

| Catrice a răspuns:

Da. Problema ești tu.

| Antonir124 a răspuns (pentru Catrice):

De ce?????

| Catrice a răspuns (pentru Antonir124):

"să aflu că merge în club la 15-16 ani, cel mai nasol sentiment" de asta

| Hyperion7 a răspuns:

Vârsta e doar un număr și deși pare un clișeu, așa e.
Nu contează dacă e mai mica fata cu 3, 4 hai sa zicem 5 ani,contează sa nu fie foarteee mica, dar nici mare, pentru că, exista relații în care fata e mai mare ca băiatul și deci vârsta nu contează ce contează cu adevărat e sa te înțelegi cu fata și să rezonezi pe termen lung, degeaba e de-o vârstă cu tine daca merge in club, nu?
Caută și tu persoane cu care crezi că ai putea rezona și încearcă măcar.
Uite, un mic tips de la mine.
Daca ai vreun talent, gen sa faci descrieri drăguțe, sa compui versuri șamd poți încerca să cauți fete pe tellonym.Tellonym după cum îi spune și numele, e un fel de messenger anonim, atât timp cât tu vrei ca mesajul sa fie anonim, că dacă vrei, poti sa-ti arăți profilul. Și treci la treaba.
Nu-ti garantează nimeni că nu ai parte de eșecuri dar macar îți dezvolți un skill cum sa vorbești cu fetele.Si daca ai noroc, vei găsi și pe cineva care te va accepta așa cum ești.
Fiecare pai are umbra lui, chiar și tu, crede-mă!
Succes!

| haileewatson a răspuns:

Poate cauti in locul gresit. cauta fete in alte locuri, alte anturaje.