| RaLuCa_7165 a întrebat:

Eu sunt slaba dar totusi nu pot alerga foarte mult adica maxim 500m...eu cred ca nu sunt in forma necesara nici la sport nu prea progresez dacat la gimnastica dar si acolo am problema cu saritul caprei si statul in maini! Cum pot sa-mi imbunatatesc situatia sfaturi plizz... Funda pentru cel mai progresiz! Mersic:*:*:*:*:*

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Numai si numai prin practica.Antrenamente!

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Daca poti sta capra poti sa si sari caprawinking. La statul in maine ai nevoie de echilibru, stai intr-un picior cat mai mult timp, e o tehinca la statul in maini. La alergat fa alergari zilnice. Fugi un km pe zi, dupa a 3 zi o sa fugi un km jumate cu acelasi efort depus acum 3 zile si a. s. m. d. Nu vreau funda, dale altora mai disperatiwinking Daca ti-am explicat ca lumea da-mi-o miewinking bafta

| Anonim_5618 a răspuns:

Si eu sunt slabuta, dar nu foarte
nu e vb ca esti slaba.
poti sa alergi zilnic macar cate o ora si o sa reusesti sa alergi mai mult... o sa devii mai puternicatongue

funda?>big grin