| Xbam a întrebat:

Eu sunt un tip mai emotiv, mai sensibil si vreau sa scap de emotivitate.Ce pot sa fac ca sa scap nu exista niste medicamente ceva?

Răspuns Câştigător
| Kazumi a răspuns:

Si eu am fost asa.Si nu ziceam nimic, tineam doar pentru mine.Altii radeau ca eram mai singura, nu ma bagam in seama.Pana intr-o zii cand m-am hotarat sa numai fiu asa.Si acum e foarte posibil sa fiu chiar prea tupeista.Da drumu la cuvinte sa exprime ce simti si nu te lasa frate ca pun pariu ca sunt unii care rad de timiditatea ta.Arata-le ca esti tare.

2 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Lasă medicamentele şi ai încredere în tine, doar tu poţi scăpa de timiditate doar trebuie să ai încredere în tine şi să te gândeşti că nimeni nu este perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci ceea ce iti provoaca starea de anxietate de multe ori, si eu am fost asa sad