| Cristinaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Eu traiesc in padure si nu stiu. ce se poate face cu o tableta?!

14 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Pai joci tenis de masa cu ea.

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru MioaraParalescu):

rolling on the floor)) bai.zi

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Si nu mintii ca esti din padure ca stiu eu de unde esti Cristina big grin

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru MioaraParalescu):

Ba nublushing

| FadetoBlack a răspuns:

Pe tabletă, poţi să-ţi faci poze, să le pui pe facebook. Şi poţi să vezi când vine următorul sfârşit al lumii.

| Cosmin86 a răspuns:

Ca o chestie practica, e mai usor de luat cu tine in excursii decat un laptop, atat.

Du-te la un flanco, altex, etc. si o sa vezi tablete expuse, joaca-te pe una si vezi cum e si ce face.

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru Cosmin86):

day dreaming nu ca am deja una..trebuie sa mi-o trimita mami in Italiablushing

| DedeeAndreea a răspuns:

Hahaaa ce glumaa buna! Cu tableta faci orice, numai ca nu poti sa vorbesti ca la telefon laughing

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru DedeeAndreea):

Multu.

| Cosmin86 a răspuns (pentru DedeeAndreea):

Ba mai nou poti si asta.

| OoAlexaOo a răspuns:

Tableta este ca un calculator, mai bine spus ca un laptop. Sunt cateva lucruri pe care nu le poti face, insa au cam aceleasi... Intrebuintari, daca vrei sa le zici asa.

| Roxii33 a răspuns:

Buna! Pai tableta este ca si un laptop, doar ca e mai mic. Poti face poze cu ea, poti intra pe internet ( pe wifi, bineinteles), si mai mult e pentru jocuri.