| adriana899 a întrebat:

Eu vorbesc cu un baiat de doi ani si ceva pe facebook si la telefon foarte des si nu ne-am vazut niciodata pentu ca el e ocupat cu serviciul si urmeaza sa vina in tara el locuind la mii de km distanta de mine.El a spus ca ma place,ca vrea sa fiu iubita lui si consider ca e serios dar in timpul cat a vorbit cu mine ii mai dadea likeuri surorii mele, el nu o avea la prieteni dar i-a dat follow si solicitare de prietenie de patru ori obsesiv iar ea i-a a respins-o mereu.
Cedeti ca nu e serios acel baiat daca face asa ceva?
Dau funda

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poate incearca sa ajunga la sora ta prin tine. Pe internet se poate preface foarte mult, poate sa joace tot felul de joculete, tu nici macar nu iti dai seama daca minte sau nu. Nu-ti pune prea mari sperante, mai ales daca el este la distanta. Va veni dar tot acolo va pleca. Daca e serios va face planuri de viitor pentru amandoi, nu doar pentru el. Crezi tu ca in doi ani cat a vorbit cu tine nu a avut pe nici una?

| Anna121 a răspuns:

Stii eu n-am inteles niciodata chestia cu like-urile, dar daca te place cu adevarat nu ar trebui ca asta sa fie o piedica pentru a fi impreuna. Cu totii dam like-uri si altor persoane de sex opus, desi avem relatii stabile.

| Nassty a răspuns:

Eu cred că el mai întîi vrea să te vadă, să vorbiți personal, să te vadă în real. Poate vrea să te facă geloasă? să vadă dacă ții la el.