| Maria_Agape_1982 a întrebat:

Euh...buna!
Am o problema. Deci de vreo doi ani imi place de un baiat. Ideea e ca deocamdata, el e in clasa a noua iar eu in a saptea. Are si iubita... In plus, nici nu ma cunoaste macar. Nu stie ca exist sad. Imi spuneti cum sa il fac sa ma bage in seama, sa stie macar ca sunt si eu pe planeta asta? Va rog!

4 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Iubire iluzorie. Parerea mea e ca nu prea ai sanse, mai ales ca el are iubita. Mai bine renunta la "dragostea" asta decat sa primesti apoi un refuz.

| RAY a răspuns:

Vb cu el macar pe fb dar daca are fb nu vad prea mari, cum e tipul popular sau mai retras?

| Maria_Agape_1982 explică:

Chestia e ca nu am facebook.El are, din cate stiu.

| Maria_Agape_1982 explică:

Si e mai popular, din moment ce are un stil... Aparte.