| MestecGuma a întrebat:

Exemple de id-uri multe
ma cheama alexandra, beatrice de la numele astea puteti fii inventivi nu stiu. alex, biiia gasiti voi insa fara fite adica cool dulcik frumix skumpik
funda cele mai multe si cele mai reusite love struck [[ app am 15 ani si vreau sa tin id-ul muuuult timp de acum in colo ba chiar toata viata daca s-ar putea laughing ]] fundaaaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai:
1. beatrix.alexis->Mi-a venit de la numele Bellatrix Lestrange. tongue
2. isis.beatrice-> Isis vine de la "is" de la Alexis. big grin
3. isis.beatrix
4.alexandra.beatrice-> Daca zici ca vrei sa te prezinti cu id-ul pana iti canta popa. laughing

1 răspuns:
| Andreea5977 a răspuns:

Buna. Uite cateva care mi-au venit pe moment! laughing)
-> Alexxa. Betty96 (sau 95 thinking nu stiu sigur anul tau de nastere)
-> Alee.Biii`
-> Alexandraa.girl. Allexxaaa love struck

La astea m-am gandit. sper sa-tt fie de folos sau macar sa te inspiri din ele :* Bafta!