| skrillex79 a întrebat:

Exercitiile pentru fesieri, la ce ajuta?

3 răspunsuri:
| vRemi a răspuns:

Pentru muschii fesieri.

La altceva nu ajuta.
De obicei sunt pentru femei, barbatii nu lucreaza muschii fesieri, de la exercitiile pentru picioare se dezvolta destul si muschii fesieri la barbati.

| biosh97 a răspuns:

Tonifiaza fesierii (as putea folosi un alt termen dar probabil iau ban laughing )
Ajuta la obtinerea unui "gluteus maximus" mai rotund, ferm. Ajuta la diminuarea celulitei din zona respectiva. Sunt utile si nici nu necesita multa tevatura.
Sper ca te-am lamurit happy

| mariaxmaria a răspuns:

Aceste exerxitii sunt pentru a lucra muschii fesieri. Funda? :*