| ade06 a întrebat:

Exista ceva solutie cu care sa te dai inainte de a te face cu placa de par ca sa nu iti arda parul? plzz. dau fundita. multumescc mult :Xhappy.

Răspuns Câştigător
| Ąnnٱʒ a răspuns:

Da, dacă placa ta merge pe păr ud dai cu apă, dacă nu. Vezi că sunt în farmacii soluţii pentru după baie, aceea merge.

2 răspunsuri:
| Mi16 a răspuns:

Da sunt, m`am interesat si eu inainte sa`mi iau placa. cauta pe google solutii sa nu iti arzi parul cu placa, s.a. sau intereseaza`te la farmacie si in alte magazine. baftawinking

| eugeneuu a răspuns:

Sper sa iti fie de folos, nu este neaparat pentru nears cu placa dar iti hidrateaza parul iar cand pui placa aia incinsa pe el nu se arde, plus ca este f ieftin http://manie.ro/masca-pentru-par-kallos-cu-placenta/