| Aaa13579 a întrebat:

Exista cumva operatie de schimbarea vocii?
Sunt fata si vocea mea normala este cam groasa(am 18 ani)
Nu mi place vocea mea, nu e feminina si nu, n ar trebui sa mi pese e parerea celorlalti dar ma simt si eu incomoda cu vocea mea
Si daca incerc sa o subtiez tot e la fel de naspa

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Asteapta 10 ani si apoi mai vorbim. Orice moft din adolescenta trece odata cu maturizarea.Si eu imi doream operatie la nas. laughing Crezi ca mi s-a indeplinit? Nu. Era o idee buna? Categoric nu, era o idee extrem de proasta.In prezent sunt fericita asa cum m-a lasat Dumnezeu, sanatatea e cea mai importanta.