| KubetiiOO a întrebat:

Exista fantome si spirite si altele? Ieri un prieten mi-a aratat mie si altor prieteni o poza facuta intr-o groapa(ma rog ca un beci) cica al satanistilor si a facut cv poze cu blitzul si ii apareau umbre(posibil fantome) si zicea ca e 100% reala.Va rog ajutati-ma! Mi-e frica. DAti-mi ceva sfaturi, va rog sad

7 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Pai exista, normal ca exista. Sfaturi:
-Nu te ''aventura'' in locuri din alea.
-Nu te juca cu ritualuri si cu alte lucruri de astea.
-Incearca sa te abtii de la spune altora sa se duca in locurile acelea.

O zi buna!

| DyNo a răspuns:

Normal ca nu exista... Poza aia o fi trucata sau cine stie ce ai vazut tu in ea. Nu exista spirite, fantome etc...
Imagineaza-ti de cand a pasit primul om pe aceasta planeta, cati oameni au murit de atunci? Iti dai seama sa ne bantuie toti acesti oameni? Nu am mai avea noi astia vii loc de ei.
"Doamne, ia-mi ce vrei, numai mintea, lasa-mi-o."

| BeastMaster a răspuns:

Eu sa fiu sincera nu cred in fantome, cred ca sunt doar materializari ale propriei imaginatii. Dar totusi ce cauta prietenul tau intr-un astfel de beci? Ar trebui sa ii spui ca este periculos sa se joace cu astfel de lucruri, iar tu stai linistita, nu ai de ce sa te temi. Pana la urma daca chiar exista nu au ce sa iti faca.laughing

| Anonima264 a răspuns:

Nu,nu exista!
Imaginile alea puteau fi personalozate pe niste programe de modificat poze...

| cokkooo a răspuns:

Pareera mea este ca exista spirite, nici de gand fantome... dar in schimb exista spirite unele care sunt rele altele bune... happy dar stai linistita nu ai de ce sa te temiwinking :*:* funda?

| AndyLavy a răspuns:

Da, de ce crezi ca nu ar exista? sunt doar niste energii insa. Atata timp cat nu "te iei de ele", nu este nicio problema. nu merge in locuri de genu, si va fi ok.

| ANI55 a răspuns:

EU stiu sigur ca exista fantome si spirite pentru ca nu de mult mi-am facut o poza si cind m-am uitat la ea in poza sa vazud ceva negru coborind ca o linie di ncer dar afara era soare si la margina s-a observat ceva rosu si sclipitor dar uite sfatul meu :. Incearca sa studiezi mai bine poza si sa o compari cu altele pina cind vei gasi vreau asemanare si daca ai gasit gandeste-te si spune-mi ce ai descoperit big grin