| perfect a întrebat:

Exista in tara asta o fata fara fite? Fara sa ii pese ce se spune despre ea? Sa nu asculte manele?
Oare cer prea mult? whistling
Vedeti ce bine e sa fi direct?laughing
Pana gaseam eu aceea fata...laughing
Acum am de unde alege. >:

13 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Deci fite nema, manele nimic, nu-mi pasa de nime si de nimic atata timp cat eu ma simt bine si-mi traiesc viata la maxim ca dara ii skurta indiferent de cine ce zice laughing si nu ceri pre mult laughing

| arysa a răspuns:

Pai da exsta, uita-te mai bine in jur.Nici mie nu-mi plac manelele, fite nu cred, si imi pasa doar de ceea ce spun prietenii si familia.

| Psihoyounger a răspuns:

Nu! Nu ceri prea mult. Sunt, dar sunt foarte rare si sunt pe cale de disparitielaughing!

Psihoyounger

| Antrax a răspuns:

Eu manelele le urasc, fite nu am si nu imi pasa ce se zice despre mine

| inna a răspuns:

Da exista, eu sunt aceea laughing

| JustMeFlory a răspuns:

Da! Eu sunt accea! Nu am fite, nu ascult manele(never ever), dar imi place botu'rozlaughing

| NimeniAlta a răspuns:

Da bree...Eusmug... ce ma oftica ca imi zice ca am scris cu prea multe majusculestraight face

| mada12 a răspuns:

laughing Am unele colege "cele mai buna"(cica)...sunt pline de bani...dar.pe cati bani au.pe atat au mai multe fite...cateodata nu le suport...acum am inceput sa ma inteleg bine cu o alta colega. fara fite... celelalte 2angry ma tot eerveaza...ca de ce stau cu ele...laughing Urasc fitele din toata inimalaughing si manelele nu le suportlaughing Poate ca mai am cateva fite... dar doar cand vad un baiat dragutlaughing

| mariutza a răspuns:

Fitze... le urasc...in clasa mea sunt o groaza de fitoase si cand le vad imi vine sa fuuug...sa se spuna despre mine de toate...sunt si eu faimoasa maa :X:X...manele.bleahhh

| rosepassion a răspuns:

Toata lumea are fite, poate nu multe dar iti spun sigur k asa ii, sau nah poate ca anul acum dar mai incolo tot o s aiba din cauza anturajului sau k s se uite un baiat l ea... nu-mi spuneti mie k n-aveti fite, nici eu nu aveam deloc pana in clasa a8-a dar odata ce am ajuns l liceu or inceput fitele... poate nu multe dar nah... urmatoarea intrebare: nu l multe l pasa ce se zice despre ele, de obicei alea care s dau mari, l alea l pasa in rest...nu prea cred, si in legatura q manelele... ce s zic nu multi asculta manele...eu ascult cemi place nu dc gen ii... excludem populara si rock-ul... a si ink cv eu manele si melodii triste ascultam cand m-am despartit d fostul...winking sper ca ti-am fost d ajutor...winking

| deiutza_9183 a răspuns:

Pai primele 2 mi se potrivsc
dar cu manele nu
laughing
poate exista undeva si acea fatabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista fete fara fite. Exista fete cu fite acceptabile, fete cu fite care nu se observa la prima vedere si fete cu fite. Probabil ca or mai fi vreo 2-3 exceptii, n-am idee, eu nu am gasit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista am 1 o colega care e stearsa de pe fata pamantului dar asculta manele.bleah