| คиค a întrebat:

Exista la Burn Buddy [ hi5 ] o metoda prin care poti fura desi vecinul tau are caine. Cine ma invata sa fac lucrul acesta primeste fundytza!

Răspuns Câştigător
| Boniboon a răspuns:

Cand cainele nu are mancare, altfel nu poti.

19 răspunsuri:
| ZwNsv a răspuns:

Nu este adevarat! se poate fura si cu caine! trebuie sa apesi de cateva ori pe o planta, dar foarte repede (adica, daca te-a muscat cainele, dai ok si iar incerci si iar incerci si poti fura) sau lasi tot pamantul plin cu plante, iti ascunzi cainele repede, intri cu alt cont furi cateva, si apoi intri iar pe al tau si pui cainele undeva ascuns dar foarte bine. si care vede ca scrie x furate da si el ca dobitocul! SPER CA ITI SUNT DE FOLOS

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cumva cum adaugi prieteni pe burn buddy? ca nu reusesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cand nu mai are mancare catelul poti sa furi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sigur ca se poate fura chiar daca cainele are mancare am patit-o eu, de mai multe ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajut eu ADD traum_cs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimbi data, dupa o sa iti apara ca nu are cainele mancare ii furi si schimbi data la loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba data din computer, cu o zi inainte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu da nu zichappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti si daca are cainele mancare nujj cum se face apesi pe tab si trebuie sa ascunzi mancarea cainelui nujj cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci cu tasta TAB tastezi pana cand la friends' farm iti apare un dreptunghi galben, dupa ce ti-a aparut, tastezi tasta enter si dai click pe caine, selectezi manusa si incepi sa furi, dupa ce ai terminat, dai ok sau x si iti apare o eroare dai ok, pentru ca nu conteza de furat ai furat si dai ok si gata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da poti si daca cainele are mancare, al meu are mereu de mancare si totusi am vecini care reusesc sa ma fure. problema e ca nu stiu cum si tare as mai vrea sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti fura de la vecinul tau can cainele doarme si se gandeste la mancare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da daca nu are mancare cainele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi tab mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca n-are cainele mancare poti sa furi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe aia si lasi cainele sa te muste... da trebuie sa te misti repede... apoi dai refresh si iti da si bani inaboi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu?