| randomgui a întrebat:

Exista licee la care nu se dau teme? Daca da exista unul in Suceava

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se dau teme la gradinita, dar incepand cu scoala primara se dau teme din ce in ce mai grele, La liceu, se dau chiar cele mai gerle, presupandu-se ca trebuie sa lucrezi tot mai mult, sainveti tot mai bine, ca sa iei BAC-ul!
Si raspunzand la intrebarea ta: Nu, nu exista licee unde nu se dau teme, cel putin nu pe planeta asta!

| randomgui explică (pentru Violleta2022):

Ok
So nu in Romanaia

| Violleta2022 a răspuns (pentru randomgui):

Am spus... ca se dau teme la toate liceele de pe planeta asta, ce nu ai inteles?

| Violleta2022 a răspuns (pentru randomgui):

Uite ca revin, tocmai am fost corectata de o colega care a lucrat ca psiholog in anii de inceput, la un scoala de retardati mintal si mi-a confirmat ca acolo NU se dau teme!
Ai dreptate, exista asemenea scoli unde nu se dau teme... dar trebuie sa fii declarat handicapat mental.

| randomgui explică (pentru Violleta2022):

Gresit, Am in prienten apropiat in Italia(Mestre) Unde nu v-a primii teme deloc doar de invatat cand are de dat teste, si 60% din an face practica

| Violleta2022 a răspuns (pentru randomgui):

Era vorba de Romania, nu de Italia!
Copilul asta a si mentionat, daca este vreunul in Suceava!

| randomgui explică (pentru Violleta2022):

Am spus... ca se dau teme la toate liceele de pe planeta asta, ce nu ai inteles?

| Violleta2022 a răspuns (pentru randomgui):

Si cui ii pasa, de Italia sau alta tara de pe planeta?!

| missfatadelatara a răspuns:

ERROR 404: Search did not return any results.