| dodo1530 a întrebat:

Exista o legatura intre muzica pe care o ascultam si hainele noastre? Dati exemple.
Pot transmite hainele sentimentele sau ideile noastre despre viata?

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Eu nu cred ca e o regula generala.
eu de exemplu ascult rock, (gen acdc, guns n roses, chestii de genu)
dar nu ma imbrac ca un rocker laughing
cel mai des ma imbrac cu blugi, si un tricou simplu, sau cu un hanorac.

| MiculAjutorConștincios a răspuns:

După mine, există una strânsă. Dacă asculți rock, și ești fan înrăit, trăiești viața ca un rocker, îmbrăcându-te ca unul, cât și la celălalte stiluri de muzică.