| Puppypinky a întrebat:

Exista posibilitatea ca un baiat sa te placa, dar sa ii fie rusine sa recunoasca si sa nu vrea sa fiti impreuna pentru ca esti mai mica decat el cu 2 ani?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ce inseamna a place? ca la varsta aia placem multe fete sexual, ce inseamna ca te place? daca te iubeste? asta doar el stie

3 răspunsuri:
| Apac a răspuns:

E posibil sa te placa, dar să ii fie timid si sa nu arate acest lucru. Totuși, chiar si cineva timid, daca e îndrăgostit de cineva, nu ar fi speriat de idea de a fii împreuna cu ea; dar e posibil sa ii fie frica sa zică sau sa facă ceva greșit si sa o piardă.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Exista, deoarece unii baieti sunt foarte timizi deci se poate.

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu vrea sa recunoasca pentru ca e timid nu ca esti mai mica. In general fetele sunt mai mici ca baietii asa ca nu vad logica ta