| croissant a întrebat:

Există posibilitatea să fie și război aici în România?

Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

Nu cred mi-e greu sa cred ca o sa fie razboi la noi in Romania si din cate stiu eu si asa e noi facem parte din nato si e bine asta.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Din păcate da, există - nu știi ce scelerați ruși au butoanele la dispoziție

| 1997onur a răspuns:

Mersi pentru funda bro.

| DonEduardo a răspuns:

Cum zicea si colegul nostru doctorandus, orice e posibil, insa nu e neaparat si probabil.

| CosminCD a răspuns:

Nu!

| eanadandre a răspuns:

Cam da si va iesi urat daca se baga pe Romania

| Dariabubu a răspuns:

Parerea mea.

Nu nu este posibil deoarece România face parte din Nato deci dacă Rusia arunca o racheta sau orice altceva înseamnă ca Rusia intra in război cu Nato adică peste 26 de țări.
Reiese deja cine câștiga adică Nato.