| Dyana_6177 a întrebat:

Exista prietenie adevarata?

Răspuns Câştigător
| Puf a răspuns:

Daca ma intrebai acum o luna puteam sa iti jur ca exista... acum nu mai sunt atat de convinsa. In viata suntem dezamagiti de persoanele la care nu ne asteptam niciodata... si doare enorm de tare.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Exista.

| Dyana_6177 explică:

Ok! Deci,am avut o prietena,ne spuneam cele mai bune prietene,ne intelegeam de minune, ieseam in fiecare weekend in parca la pizza, cand parintii mei erau plecati dormeam impreuna si facem o groaza de nubunii.Totul asa,pana intr-o zi cand i-am spus sa ne intanim rai eu nu am mai venit,recunosk am gresit iar ea nu a vrut sa ma ierte,i-am cerut scuze de mii de ori,si i-am promis ca nu se va mai intampla, dar ea ma facut nesimtita si ca sa saturat, credeam ca exista prietenie adevarata, acum nu mai am pe nimeni cui sa ii spun ce am patit cryingcrying.

| Ferenin a răspuns:

Da, dar o gasesti foarte rar. Daca unul dintre ei e sceptic, asta nu mai e prietenie. Daca ati observat se intampla chiar in fata noastra fenomenul. Suntem dezbinati de propriile interese lumesti. Cati dintre voi s-au mai gandit si la altceva decat la sine? Pana si dorinta de avea o prietena/prieten este un act de egoism.