| geoox13 a întrebat:

Exista un baiat de care m-am indragostit de un an ...Era nepasator cand eu tineam la el dar stiam ca si el tinea la mine intr-un fel sau altul. Am iesit afara dar nu de multe ori... El a mai fost si cu colega mea care era la fel de indragosttita de el. Cum sa fac sa imi dau seama daca mai tine la mine sau daaca a tinut vreodataa. Fundaa:*

Răspuns Câştigător
| Dina a răspuns:

Intreaba-l,sunt cele mai multe sanse de un raspuns mai adevarat si de raspunsul pe care il cautai.