| Blueeyes6969 a întrebat:

Exista vreo diferenta intre rimel si mascara? daca da care este?

5 răspunsuri:
| MaCheamaGogaie a răspuns:

Nu este nici o diferenta.Cu ambele voi fetele va distrugeti fata

| afrodita3333 a răspuns (pentru MaCheamaGogaie):

Mascara se foloseste pe gene nu pe fatawinking

| MaCheamaGogaie a răspuns:

Ma refeream ca va distrugeti fata in general...cu toate produsele astea, si va asigur ca in ochi baietilor nu deveniti niste printese daca va machiati

| mimiwewem a răspuns (pentru MaCheamaGogaie):

Așa e.

| Blueeyes6969 explică (pentru MaCheamaGogaie):

Nu am intrebat daca imi distrug fata folosind mascara sau rimel, pentru ca nu folosesc, si nici nu am intrebat daca baietilor le plac mai mult fetele machiate, ok? doar am pus o intrebare.