| Crisu_8842 a întrebat:

Exista vreo metoda de a afla daca 2 id-uri sunt coordonate de acelasi calculator...adica...daca o persoana intra pe 2 id-uri de-o data?

Răspuns Câştigător
| CrucifiedCountess a răspuns:

Da se poate. undeva prin start/run/tastezi cmd si mai nu stiu ce... dar iti trebuie un keylogger

4 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Da. poate sa intre cu Multimessul.Este un program care iti da voie sa intri pe mai multe id-uri deodata de la acelasi calculator.Nu prea poti sa afli daca aceiasi persoana este si pe celalalt id.
Poate dupa forma la scris sau alte indicii thinking

| Miяu a răspuns:

Se poate intra pe doua id-uri odata... numai ca nu am auzit de un program care sa faca ce ai zis tu...

Miru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bodoprofy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da existawinkingwinking