| allexya501 a întrebat:

Exista vreo sansa in care sa imi pot schimba culoarea ochilor?

Răspuns Câştigător
| Chronicles a răspuns:

Acum am ajuns să vrem să ne schimbăm şi culoarea ochilor.

- Omg, this country is going damn it. -

Se poate doar prin lentile de contact, altfel nu merge sub nicio altă formă. Dar nici alea nu sunt aşa de bune cum se zice, iar eu una, am o părere total proastă despre ele. Eu zic, să te multumeşti cu culoarea ochilor tăi şi să nu-i distrugi în felul ăsta.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Cu lentile de contact.

| andreiTheDJ a răspuns:

Lentile de contact

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Inlocuire totala, dar nu stiu cum vei putea vedea, cat de bine

| Felys a răspuns:

Doar lentile de contact, sub nici o alta forma nu merge

| NoLiesJustLove a răspuns:

Doar lentile de contact.dar nu te sfatuiesc. ochii tai sunt frumosi asa cum sunt nu incerca sa ii schimbi.

Răspuns utilizator avertizat
| onutzaization a răspuns:

A fost o cantareata (sau actrita nu stiu exact) din Romania care a incercat sa-i schimbe ochii fetei sale prin diverse operatii pana cand aceasta a orbit. Totusi...vedetele nu ar mai fi folosit lentile de contact daca isi puteau schimba culoarea ochilor. Cred eu...