| Draaaaven a întrebat:

Exista vreo solutie ca sa nu imi mai creaca parul deloc? Vreo crema ceva?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Hai ca pe asta nu am mai auzit-o! cand toata lumea se plange ca v rea sa le creasca parul mai repede, tu vrei ceva pentru stopare?
Lasa parul sa creasca si il tunzi cand trebuie...
O sa vina vremea c and ne vei intreba c eva leacuri pentru cresterea parului ori pentru stoparea caderii lui.
O zi bunahappy

| LifeIsColour a răspuns:

Nu exista asa ceva... poate singura optiune ar fi o alimentatie nesanatoasa, saraca in vitamine si minerale.In rest, nu poti face nimic in privinta asta, doar sa te tunzi foarte des, imediat ce parul incepe sa-ti creasca.

| Fatamuntilor a răspuns:

Te tunzi des, eventual 0!
Nu-l lasi sa creasca!
Daca esti baiat, iti va fi mai usor catre 40 de ani!
E u zic sa nu-ti doresti asa ceva, parul e podoaba oricui!
Si sa stii ca unele fete sa mai uita si la par!

| Draaaaven explică:

Ma refeream la parul de pe picioare si din zona pubiana