| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun program care sa faca o persoana sa apra in pielea goala de exemplu eu sa am o poza cu o fata si in poza sa aiba haine si cu programul s-o fac sa nu mai aiba haine exista? dau FUNDA!

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Vai, alt copilas de 14 ani care incearca sa dezbrace o cunostinta sau chiar fata pe care o place, pentru a-si satisface singur placerile sau pentru santaj.
Nu draga prietene, respectiv pervers imputit, nu, nu exista asemenea programe.
Singurul program care poate face ceva de genul, nu ce vrei tu, doar ceva apropiat, este photoshop-ul, dar un pervers si pusti ca tine care vrea sa dezbrace o fotografie cu o fata nu v-a stii sa foloseasca photoshop-ul, pentru ca iti trebuie creier sa-l folosesti, nu hormoni.
Mai bine daca vrei s-o vezi dezbracata invata s-o iubesti, sa-i castigi increderea si s-o faci sa se dezbrace ea singura in fata ta decat sa fii un pervers bun de nimic care tot ce vrea este o buna laba uitandu-te la poza unei fete cunoscute de tine, sau poate care vrea sa santajeze o fata pentru un bun material, sau pentru sex, ceea ce nu m-ar mira.
Sper sa arzi in cele mai frumoase flacari ale iadului, sau intr-un incendiu.
Bye!

| Claudiu_XDjx_1998 a răspuns (pentru MenInShadow):

Nu vreau sa fac ce crezii tu baiete ca daca vreau placerii le fac pe bune nu cu niste poze
dar mie imi cam place sa fac farse

si imi cam trebuia sa program sa fac asta la cineva

| MenInShadow a răspuns (pentru Claudiu_XDjx_1998):

Sigur, si te astepti sa te cred.
"Baiete" caci sunt mai mare ca tine chiar daca nu cu mult, faptul ca vrei sa faci o farsa nu este un motiv pentru a dezbraca o femeie pe pc.
Se poate duce la politie daca face rost de poze...
Poti afla printii tai, pentru ca la 14 ani presupun ca inca mai stai cu parintii, si nu cred ca o sa le placa.
Vezi-ti de treaba ta, farsele sunt pentru prosti carora le place sa-si bata joc de viata altora.
Daca vrei farsa spune-mi cum te numesti, da-mi o poza cu tine si un nr de telefon si ai sa vezi ce lucruri frumoase patesti.
Iti cer astea pentru ca si tu stii cateva lucruri despre persoana caruia vrei sa-i faci farsa.
Un sfat: Un copil de 14 ani nu ar trebui sa se poarte ca un tampit de 8, asa ca maturizeazate si tu putin mai "baiete".

| AcHollism a răspuns:

Nu exista, eu zic sa iti lasi fanteziile deopartelaughing. Bafta!