| HelpBoy a întrebat:

Exista vreun program de rezolvat exerciti la mate? Funda pentru cine imi zice daca exista si ar fi si super daca mi-ati da si un link

6 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Roket.sincer chiar nu cred ca exista...laughing)
Exercitiile si mai ales la mate se rezolva cu creionu` si hartia:d

| AnonymousMm a răspuns:

Da, exista...eu il folosesc de multbig grin
Se cheama creier si nu cred ca este si pe net... Dar poate procesa orice informatie, si uneori corecttongue
[laughing]

| GossipGirl_2226 a răspuns:

Ai vrea tu!laughing

| Alexandru15199 a răspuns:

Exista...big grin dar se face in algoritm daca sti ce-i ala.il inveti la informatica daca faci...sau iti sai seam pur si simplu. Uite id-u meu daca vrei sa afli mai multe: alex_kiwi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista si unul de trecut examenul de admitere la liceu, si unul pentru bac, si unul pentru examenul de sfarsit de facultate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista equation wizard ...merge