| LalLyBoOmD a întrebat:

Explicati-mi si mie cat de clar puteti cum sa postez, sa atrag fanii, cum sa umblu pe o pagina de facebook, mi-am facut una ca m-a batut la cap o prietena si acum nu stiu cum sa postez laughing.

1 răspuns:
| darii a răspuns:

Adolescentii domina facebook-ul. deci ai putea pune posturi despre dragoste, poze din diferite seriale gen Gossip Girl, citate din diferite carti potrivite varstei adolescentilor, poze cu haine, pantofi, accesorii.