| Fluturemov a întrebat:

F. U. N. D. A!

Buna! big grin as vrea si eu sa ma ajutati cu ceva...sunt in clasa a 9a mate-info si dirigintele ne-a spus sa ne gandim cum vrem sa amenajam clasa big grin

El este profesor de informatica dar as vrea si alte idei in afara de planse despre informatica...pentru ca asta au sp toti colegi prima data tongue

Va multumesc big grin!

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Pai pune-ti pe un perete planse despre informatica, pe un altul matematica, pe cel din spate creatii proprii, fiecare dintre voi sa faca o plansa orice vrea el un desen in creion, o imagine frumoasa de pe net, orice il duce capul, peretele din spate sa fie coltisorul vostru, iar in fata o icoana, stema romaniei, steagul romaniei, si noi puneam si ce ni se aducea de la directori, foi cu prevenirea incendiilor, sau evacuarea in caz de cutremur, incediu si ce mai e, anunturi tot ce ne dadeau ei din scoala iar pe pervaze flori.

1 răspuns:
| yoyo_7345 a răspuns:

Ai putea sa combini informarica cu chatul, tot ceea ce e legat de internet...si internetul e in informatica:p