| Aoxkajcjw a întrebat:

Face o prietena "pup" si eu am zis ca o astept maine si sa nu uite. Face ca daca uita sa ii amintesc eu, faza e ca nu stiu unde ma va pupa, voi ce ziceti? Pe obraz sau pe buze?(cred ca tine la mine)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca n-ai pupat-o atunci cand a zis, si astepti 3 ani, e clarlaughing
Daca si maine ratezi, i-ati gandul happy

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pup e o vorba de inchiere nu inseamna neaparat ca si vrea sa te pupe...

| Aoxkajcjw explică (pentru Adry05):

Apai na ..eu acum ce sa fac daca a acceptat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

Pai daca n-ai pupat-o atunci cand a zis, si astepti 3 ani, e clarlaughing
Daca si maine ratezi, i-ati gandul happy

| RainmakerX a răspuns:

Vezi sa nu fortezi lumea.
Daca ai de gand s-o saruti atunci lasa-i destul timp sa te opreasca/pocneasca laughing

Daca esti sub 17 atunci ramai la obraz pentru binele tau si al ei. Avansezi tu dupa.