| mirunik28 a întrebat:

Facebook-ul s-a schimbat si a aparut timeline-ul sad aveti vreo idee cum scap de el happy?

Răspuns Câştigător
| vectorash a răspuns:

Nu ai cum sa scapi de el. Facebook il va face obligatoriu pentru toti.
Momentan poti sa-l activezi si ai 7 zile sa ascunzi poze, posturi si informatii pe care nu vrei sa le vada toti pretenii tai: http://www.vectorash.ro/how-to-enable-facebook-timeline-reloaded/

2 răspunsuri:
| AneeS a răspuns:

Din cate stiu, daca l`ai activat, nu poti sa-l mai dezactivezi!straight face