| mardeamor a întrebat:

Faceti un top 3 al melodiilor in spaniola, cel mai frumos top ia fundita pup

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

1.Pee Wee - Rompecabezas love struck [El amor es tan extrano, no lo puedo entender, porque aveses hace dano y aveses hace bien] :X

Belinda - Sal De Mi Piel love struck

Belinda - Lolita love struck

Ar mai fi love struck Dar astea sunt din "Cameleonii" si imi plac foarte mult love struck Nu conteaza daca nu primesc fundita, nu am raspuns pentru asta kiss Ceea ce conteaza, eu pun suflet cand ascult melodiile love struck si prima este cea mai perfecta :X Asculta-le si atunci, o sa vezi cata dreptate am in topul meu! love struck Exito! = Succes!

18 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

1.jennifer pena-hasta el fin del mundo
2.Laura Pausini-En Cambio No
3. Los Rebujitos-quiero

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pee Wee-tan feliz
Camila-collectionista del canciones
alejandro fernandez-no se me hace facil

| Victoria a răspuns:

1. Angel Arce-Acorralada
2. Anahi- No te quiero olvidar
3. RBD- Y no puedo olvidarte

| LoveMusic a răspuns:

1.Pee Wee - Rompecabezas [El amor es tan extrano, no lo puedo entender, porque aveses hace dano y aveses hace bien] :X

2.Belinda - Sal De Mi Piel

3.Belinda - Lolita

4.Laura Pausini - En cambio no

Ar mai fi Dar astea sunt din "Cameleonii" si imi plac foarte mult Nu conteaza daca nu primesc fundita, nu am raspuns pentru asta Ceea ce conteaza, eu pun suflet cand ascult melodiile si prima este cea mai perfecta :X Asculta-le si atunci, o sa vezi cata dreptate am in topul meu! Succes!

| Malvina24 a răspuns:

1 La vengansa(entrada telenovela) 2 Fuego(rbd) 3 Entre el amor y el odio

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Belinda - sal de mi piel
Pee Wee - Rompecabezas
Rbd - Salvame

Nu is cine stie ce. Dar astea imi plac mie :*

| Alisa a răspuns:

1. d'pasa a la mirada: http://www.youtube.com/watch?v=BVL5hVZobME

2. El privilegio de amar - Mijares Y Lucero : http://www.youtube.com/watch?v=KO7vqlYyuik

3. David Bisbal-Digale: http://www.youtube.com/watch?v=96UsW-gULuQ

le ador :x si ar mai fi multe, dar astea sunt pe primele locuri :x

| LaMisto a răspuns:

Mie imi place o singura piesa in spaniola http://www.youtube.com/watch?v=B-wtDsGe28k

| Gipsy a răspuns:

Pee Wee-Tan feliz
Belinda-Sal de mi piel[parca]
Povestea a 2 copii[cauta pe youtube]
si mai am una...Thalia - No Me Ensenaste

| Just mE:x a răspuns:

Belinda-sal de mi piel
Anahi-Mi delirio
Thalia-...Thalia - No me ensenaste

Imi placlove struck! imi plac mult mai multe melodii in spaniola, dar le ascult in functie de starea de spirittongue... poate data viitoare vor fi altelelove struck! pupbig grin:*

Răspuns utilizator avertizat
| mary_5801 a răspuns:

Aventura-ella y eu; ricky martin-vuelve; aventura-noche de sexo.sunt mai vechi putin dar mie astea mi-au ramas in minte

| Ingerash_9146 a răspuns:

Pee Wee-tan feliz
Pee Wee - Rompecabezas
Rbd- Fuego

| sweet moon a răspuns:

Belinda sal de mi piel
PeeWee - Tan Feliz
d paso la mirada (si ar mai fi destule)

| Licurici_7465 a răspuns:

Diego-Responde
RBD-este corazon
Thalia-No me ensanaste
love strucklove strucklove strucklove struck mie mi se par bestiale.sunt de dragoste, asablushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din partea mea prima in top:
Pee Wee si Belinda - Quien
Apoi:
Carlos Baute y Marta Sanchez - Colgando En Tus Manos
Si:
Thalia y Aventura - No, no, no

[ Sunt multe care imi plac dar daca ai spus 3 laughing ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pee wee fui eu
pee wee tan feliz
tony baxtron yesterday

| [a]nDaTPU a răspuns:

Tony Dize - el Doctorado
Paulina Rubio & Pitbull - Ni rosas ni juguetes
Alex Ubago - Me arrepiento