| sweettyyyy a întrebat:

Fanele lui Justin Bieber `! Am o dezamagire pentru voi`!
Eu deja nu ma consider fana`!
Dar voi ce parere aveti despre video-ul acesta`?
http://www.youtube.com/watch?v=d9OX_ssZWlY&feature=playe r_embedded

25 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

E fals video-ul, se uita la camere cand o saruta, chiar nu vedeti asta?

| Glamour612 a răspuns:

Imi place ca esti fana Justin BieberlaughingDar nu renunta la asta doar pentru ca el este cu Selena.adica orqm noi nu o sa avem niciodata sanse la el.Mai ales pentru ca nici nu stie romanastraight faceSi mie imi place mult Justin dar trebuie sa ne impakm cu ideea ca el nici nu stie ca existamsadFi in continuare fana lui. Justin chiar merita sa aiba multi fani:*

Mky:]Love JB`love struck

| Glamour612 a răspuns:

^>^ Npc:*
Justin are nevoie de fani adevarati.fiind atatia care vor sa il doboare din invidieoh go on Oricum are o multime de fani si mai ales fanesmuglove struckAsculta`i in continuare muzica, pentru ca merita:*JB e chiar talentatlove struck

Mky:]Love JB`love struck

| sweettyyyy explică:

@DoDy f*** ma si te invata a scrie`! ok?laughing

| sweettyyyy explică:

@Glamour poate ca ai dreptate`! Trebuie sa ma resemnez. Oricum mersi de sustinere`! Sincer chiar daca nu ma consideram o fana, aveam muzica si pozele lui in telefon`!
Mslove struck

| kiss99 a răspuns:

1.eu nu am fost si nici nu o sa fiu fana lui justin
2.nu zic asta de la video
3.stiam asta demult ca cei doi sunt impreuna

| MaraSM a răspuns:

Uite eu sunt fana si il inteleg, adica totusi are si el viata lui si daca a ales sa fie cu Selena e problema lui si totusi un fan ADEVARAT nu ar trebui sa zica "daca Justin are o prietena eu nu mai sunt fana lui sau cine stie ce fac" pentru ca ar trebui sa-ti plac muzica lui si bine ca el e si dragut si frumos foc si huuuuu hateri:plaughing
Sper ca te vei razgandi sau daca nu sa stii ca eu nu ma supar daca Justin are cu o fana in minuswinkinglaughing:X

Răspuns utilizator avertizat
| Hassel a răspuns:

Si ce credeai? Ca o sa vina bieber(apropo in engleza bieber inseamna castron) pe un cal alb la geamul tau? Bagati-va mintile in cap.

| bybu_6024 a răspuns (pentru Hassel):

Esti cu engleza la pamnat laughing tu vezi ce scrii? castron = bowl
vai de engleza si capul taulaughing

| Tasya05 a răspuns:

Stii care e faza. Prima data cand am vazut vidoul si am aflat ca juss si selena sunt impreuna am fost ftt nervoasa. Ba mai mult eu si inca vreo vreo doua prietene am planss ft rau laughing. Mama a venit la noi si ne-a intrebat de ce plangem. Nu am vrut sa ii spunem dar a stat pe capul nostru pana cand i-am spus. Cand a auzit a inceput sa rada si ne-a spus ca justin este un star care are si el o viata. Si mi-a zis ca, chiar daca nu ne place selena, daca il iubim pe justin trebuie sa accptam ca ei doi sunt impreuna.In primele doua saptamanii dupa ce am aflat am fost foarte trista. Eu si prietenele mele am intrat pe twitter am injurat-o rau pe selena. Acum m-am mai potolit un pic. Dar tot o urasc pe selena! Si stiu ca nu e cea mai potrivita pentru justin! Nu mi-a placut niciodata de ea. dar asta e. Nu zic ca justin nu ar trebui sa aiba nicio prietena. Pe oricine dar nu pe selena! Sincer m-as bucura daca justin ar fi cu jasmine villegas sau cu caitlin beatles.

| Pinkutza a răspuns:

Pei pentru mine justin a fost si va ramane un GUNOI! si clipu ala e facut ca pixuu ca sa nu zic altceva

| dragutza_6946 a răspuns:

Si care-i faza ca se saruta cu selena gomez? e iubita lui...voi ganditi inainte sa postati ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiam ca e un idiot de 2 bani da nici sa sarute nu stie? laughing WTF

P.S-nu sunt fana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care e faza? Doua mari cantarete netalentate, se saruta. Blonda se uita atenta, sa nu fie fotografi prin jur. Bruneta vrea sa prelungeasca sarutul, dar nu ii merge.
Cred ca o sa isi piarda multi admiratori pentru asta.
A propos, a renuntat la castronul ala de pe cap sau e doar impresia mea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai esri fana doar pentru ca se saruta cu selena gomez? e o prostie si eu sunt fana a lui dar mi s epare o mare prostie sa renunti la a fi fan doar din cauza asta. ce nu are voie sa fie cu cineva doar ca sa nu ne supere pe noii? n-avem de ce fi geloase. asta e. eu tot il plac tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehe cam la toate raspunsurile care sunt impotriva lui si J.B ai dat (tu sau alte idioate care il pupua-n cur pe ala) stupid.Da sti ceva hai ca si la raspunsu asta sa ploua cu stupizi ca doar nah facem colectie nu?

Patetic straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SwagSwagSwagOnYou nu trebuie sa o urasti pe SELENA GOMEZ doar pentru ca e cu JUSTIN BIBER.Trebuie sa accepti asta, adica JUSTIN trebuie sa invete Romana ca sa fie cu vruna dintre noi.Doamne-iarta-ma ganditi cand scrieti.

| alygiorgi a răspuns:

Dar stiam ca Jus si Sell sunt impreuna

| Denysutza27 a răspuns:

Ma enerveaza selena

| marygirl12ever a răspuns:

Auziti cine puii mei va credeti sa criticati oameni in primul rand el macar canta da voi ce faceti? UITATIVA LA VOI SI APOI LA ALTII X-(

| giurgiuana a răspuns:

Nu am nici o parere rea pentru ca e foarte bine pentru justin bieber sa aiba o prietena ce nu are voie daca e star sa se sarute?

| gajikutza a răspuns:

Stiu ca e cu selena eu sunt fana si lu selena si a lui justin (mai ales justin) dar na asta e

| gajikutza a răspuns:

Nu trebuie sa renunti sa ii fi fana chiar merita!