| aquaxxs a întrebat:

Fata asta ma tortureaza. Imi da semne ca ma place, se da la mine si dupa spune ca suntem doar prieteni. Stiu ca face asta intentionat, si as vrea sa i-o intorc. Sa-i fac la fel sau chiar mai rau. M-am oprit din vorbit cu ea si acum am inceput din nou, cum ar trebui sa continui? cum sa procedez?

2 răspunsuri:
| Gargant a răspuns:

Eu iti recomand sa nu te duci dupa ele. Daca chiar te place, atunci ele vor veni la tine. Si pentru intrebarea ta: nu mai vorbi cu ea. Daca ea o sa vina la tine inseamna ca te place. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat