| justmegirl a întrebat:

Faza cu prietena mea...nu stiu cum sa-i zic si cum va reactiona...adica ea isi permite chestii ce eu nu pot.si inca ceva, ii place de un baiat de vreo 17 ani iar ea are 12 si baiatu e prieten cu fratemiu si fracsu.si noi vroiam sa merem la film. si ea a zis ca sal invitam si pe el, da e prea mare, adica daca suntem prietene ne putem distra impreuna nu?straight face. si de ziua ei vrea sa invite doar dinastia mari si dupa aia nu ma va mai baga in seama pentru ca eu sunt cu un an mai mica decat ea.ma simt respinsacrying

1 răspuns:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua, să ştii că nu contează niciodată când primeşti un răspuns gestul şi formalitatea contează. Este inextricabil să spui că ea vorbeşte cu prieteni mai mare decât ea, totuşi gândeştete are o vârstă mică şi nu este conştientă în acest moment prietenii au un rol mai important decât orice dar stai liniştită lucuririle nu rămân aşa, fi calmă că tot la tine se întoarce, eşti fată fi puternică.
O zi frumoasă!