| BabyWL a întrebat:

Fetele care va ocupati cu Avon. As vrea sa va intreb daca intr-o campanie poti da mai multe comenzi sau doar una? Multumesc

6 răspunsuri:
| octavianpas a răspuns:

Poti da cate doresti dar sa ai achitate facturile din urma si sa fie comanda minima de 100 lei.

| BabyWL explică:

Si daca esti la inceput in acele 4 luni. primesti cadoul de fiecare data cand dai comanda din acea campanie sau doar odata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa pui mai multe comenzi dar toate preturile lor adunate trebuie sa fie peste suma respectiva casa primesti produsul. De mai multe ori nu se poate sa primesti cadoul. Succes!

| DeeDee007 a răspuns:

Cadoul il prmesti doar o data intr-o campanie.sau cateodata iti mai da cate un produs gratis. mie de exemplu la prima comanda dn campanie mi-a dat perle de bronzat iar la a -doua mi-a dat o gentuta si un rimel.

| Zăppă a răspuns:

Cadoul il primesti o data pe campaniewinking

| jumbO a răspuns:

Poti sa dai de cate ori vrei!