| anonim_4396 a întrebat:

Fetele :fiti sincere :-) cate papusi mai aveti acasa la varsta voastra? eu vreo 6 (14 ani)

8 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Bună! Am aproape 16 ani şi din câte păpuşi am avut mai am două barbie(una blondă şi una cheală) şi două păpuşi de poţelan(de colecţie, dar sunt mai mari). Deci 4!

| Didi908 a răspuns:

WTF?>? am 0 papusi si am 12 ani... straight face si ma uit cam ciudat la tine cum ma uit si la celelalte prietene de-ale mele. am jucarii de pluss DOAR ATAT!

| AlexiaClaudia a răspuns:

N am papusi dar am ursuleti, rate etc. Toate papusile le-am distrus.

| Biby a răspuns:

Buna.
Cred ca am peste 30 prin casa.dar nu ma mai joc cu ele de ani buni(am 11 ani)

| gabitza_4576 a răspuns:

:O.Eu am vreo 20 tongue sa stii ca e tare frumos sa iti pastrezi lucrurile din copilarie :X atunci cand vei creste iti vei da seama, mi-a explicat cineva tongue (si eu tot 14 ani am ) @MissOniscastraight face tu nu ai avut copilarie?raised eyebrows... la varsta ta ma jucam cu papusile sa stii.

| Andreiutzzza a răspuns:

Eu am vreo 4 si am 14 ani big grin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se zice că datorită faptului că sunt majoră, ar trebui să nu mai am chestii d-astea. Mai am vreo 4 păpuși, de când eram mică.Și acum mă uit cu drag la ele.

| euXeu a răspuns:

(14 ani)aproape p toate dar majoritatea sunt ori chele ori fara caplaughing (am si intregitongue)le tin p balcon