| anonim_4396 a întrebat:

Fetele prefera
1. Baietii rai, care sunt smecheri, aroganti si isi bat joc de,,fraierii tocilari", care sunt inconjurati mai mereu de,, o gasca a lor"
2. Baietii cuminti, buni la suflet, iubitori, de treaba si prietenosi
Fara caterinca!

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nici eu ca baiat nu as alege a doua categorie dar fetele, am avut un amic din categoria aia toata ziua se plangea de viata lui, mam scarbit de el de acelasi aiureli zilnic,ma rugam la dumnezeu sa isi gaseasca naibi o papusa din silicon dar degeaba, intr-un final i am dat ignore,prefer ca amic un barbat de la care sa am de invatat,am avut un bun frate care m-a invatat multe,sa stii ca pisica blanda zgarie rau, astia care sunt rai sunt mai sinceri,asta vad mereu,multi din asa zis baieti cuminti sunt ipocriti, obsedati sexuali care vor sex si se prefac ca vor relatie, macar badboy ala e sincer naibi o minte pe aia ca fetele daca nu sunt mintite nu ofera sex dar e ceva normal astia baieti buni spun ca nu vor sex si ca sunt fetite in corp de fetite, conteaza si cum arati ca fizic desigur, nu inseamna ca trebuie sa omori, sa furi si sa oferi siguranta la fata aia

| Freya1 a răspuns:

Si tu te incadrezi in a doua banuiesc nu?
Daca vrei sa faci o comparatie intre doua tipuri de oameni incearca sa nu mai scoti nici unul in evidenta prin cat e de nasol pentru ca e clar ca lumea o sa aleaga pe cel pe care il lauzi.
Eu as alege un baiat destept ce se descurca in orce situatie, ce stie sa se integreze, sa socializeze si cel mai importat sa ma iubeasca.

| OldSoul a răspuns:

In 99% din cazuri, 1
In celalt 1% din cazuri, prefera 2, dar au deja un iubit inca din copilarie.

| RainmakerX a răspuns:

Iti dai seama ca toate o sa spuna ca prefera a 2-a varianta chiar daca nu e mereu adevarat.

Depinde de fata. Unora le fac scarba astia care se iau de altii, dar, de foarte multe ori, sunt atrase de chestiile de genul.
De exemplu, vampirii sunt rai dar fetelor le plac vampirii datorita factorului mister.

In acelasi timp, multe persoane cauta o anumita siguranta materiala, in timp ce altele cauta si altceva.

| suităr a răspuns:

Vezi totul prea in alb-negru, poate tipii ăia care ti se par aroganți din nu știu ce motiv sunt foarte de treabă dar n-ai avut ocazia să-i cunoști. Depinde de fată și de circumstanțe. De obicei (și asta o spun așa din ce-am observat) există unele atribute care sunt considerate atractive in mod obiectiv cum ar fi simțul umorului, un anume șarm, statutul etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Cuminți,buni la suflet, iubitori, de treaba, prietenoși"
Dacă ar fi să ghicesc, aș zice că e vorba de niște cățeluși.Nu e ironic, e exact imaginea pe care o creează însușirile astea.O imagine care mi se pare drăguță dacă o asociez cu un animăluț pufos, dar care îmi provoacă scârbă dacă o asociez cu o persoană.
Iar prima ...cred că e mai bună ca a 2-a, dar tot cam pe acolo.
Singura calitate dintre cele pe care le-ai enumerat tu și la 1 și la 2 este "aroganți".

| Unleashed95 a răspuns:

Doar idioatele prefera prima varianta. O fata intreaga la cap se uita dupa baieti buni, dar cu atitudine.

| Cinga30 a răspuns:

Kazimyr,
Am un sfat pentru tine

| anonim_4396 explică (pentru Cinga30):

Care

| Cinga31 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dragul meu Kazimyr,
Sfatul meu este să

| anonim_4396 explică (pentru Cinga31):

Sa ce?

| Cinga31 a răspuns (pentru anonim_4396):

Voiam să zic că

| anonim_4396 explică (pentru Cinga31):

Ba tu-ti bati joc de mine?! Ba esti smecher! Ba! Te ia mama dracu