| vendeta315 a întrebat:

Fetele se lasa pacalite de "vrajeala" baietilor? ce complimente va place sa le faceti sa le dati gata? daca as fi fata nu cred ca as crede happy...la mine tine de obicei dar nu cred nici eu ce spun

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unele se lasa dar mai sunt altele care profita de ei cand le da bani, in general alea care vad cateva filme de dragoste cred ca baietii sunt ca actorii care joaca in filme si apoi isi dau seama prea tarziu dupa ce a profitat bine nesimtitul. Eu nici nu le bag in seama pentru ca nu le suport.

| Liviu a răspuns:

Fiecare padure are uscaciunile ei
Unele mai si vor doar sex=)

| ROB3RT89 a răspuns:

Unele sa lasa pacalite si pun botu la vrajeli ieftine pentru ca sunt prea naive, chiar si dupa varsta majoratului!

| CrazyTeenager a răspuns:

Nu e vorba de ce spui, e vorba de felul in care esti ca si persoana, daca esti convingator si atragator, increzator in sine, ceea ce exprimi ca si persoana, va merge, nu niste replici de papagal.